13,06,2024

Lajm fantastik për Real Madridin (Foto)

Must Read

Karim-Bemzema-Gareth-Bale-Ronaldo1-742x417

Gareth Bale është kthyer në stërvitje tek Real Madrid, pasi lëndimi e mbajti jashtë sfidës ndaj Villarreal.

Los Blancos kanë mirëpritur në stërvitje uellsianin, pas një problemi të vogël që e mbajti për pak kohë jashtë fushave.

Uellsiani ka pasur probleme me muskujt e epërm të këmbës, lëndim të cilin e mori duke luajtur golf.

Fitorja në sfidën ndaj Villarreal e mbajti skuadrën nga Santiago Bernabeu në luftë për titullin e La Liga.

bale1

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img