25,05,2024

Ky padyshim është autogoli më qesharak që do të shihni për një kohë të gjatë (Video)

Must Read

goal1

Të shënosh gol nga kjo pozitë, e cila njihet ndryshe si ‘këndi i vdekur’, sigurisht që kërkon shkathtësi të jashtëzakonshme.

Por, jo nëse je një portier.

Në OFC Champions League, në takimin në mes të ekipit AS Tefana nga Tahiti dhe ekipit Nadi nga Fixhi, portieri Michael Roche shënoi një gol të pabesueshëm, në fitoren 6-1 të ekipit të tij.

Shikoni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img