04,06,2023

Ky padyshim është autogoli më qesharak që do të shihni për një kohë të gjatë (Video)

Must Read

goal1

Të shënosh gol nga kjo pozitë, e cila njihet ndryshe si ‘këndi i vdekur’, sigurisht që kërkon shkathtësi të jashtëzakonshme.

Por, jo nëse je një portier.

Në OFC Champions League, në takimin në mes të ekipit AS Tefana nga Tahiti dhe ekipit Nadi nga Fixhi, portieri Michael Roche shënoi një gol të pabesueshëm, në fitoren 6-1 të ekipit të tij.

Shikoni videon më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img