25,06,2024

Ky është vendimi i gjykatës për Anjeza Shabanin

Must Read
Anjeza Shabani

Rrahja brutale e fëmijës 3-vjeçar nga Anjeza Shabani, u bë publik ditë më parë dhe zgjoi zemërim tek opinioni publik.

Shabani u paraqit sot para Gjykatës së Tiranës./Lajmi.net

The post Ky është vendimi i gjykatës për Anjeza Shabanin appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img