17,04,2024

Ky është talenti nga Kosova që po stërvitet me Tottin dhe De Rossin te Roma (FOTO)

Must Read

Fjala është për talentin nga Malisheva e Kosovës, Lirim Kastrati i cili është pjesë e gjigantit italian Roma.

18-vjeçari luan në ekipin e dytë të Romës që njihen ndryshe si ‘Primavera’, por ai shpesh herë stërvitet me ekipin e parë me urdhër nga Luciano Spalletti.

Gjatë ditës së sotme, Kastrati ka stërvitur me ekipin e parë të Romës, dhe ai ka postuar një foto në rrjetet sociale.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img