02,12,2023

Ky është personi që rrahu gruan në sy të fëmijëve (Video)

Must Read

Mësohet se shtetasi që rrah gruan në rrugë, quhet Ilir Paja ndërsa shtetasja e dhunuar, M.C.

Gruaja është marrë në pyetje nga policia menjëherë pas publikimit të videos. Mësohet se çifti kishin 3 vite të divorcuar, por pavarësisht kësaj, Paja duket se nuk ka hequr dorë nga ish-gruaja.

https://dailymotion.com/video/x4ey0xw

The post Ky është personi që rrahu gruan në sy të fëmijëve (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img