21,04,2024

Ky është parashikimi i motit për sot

Must Read

largea_moti_1461658450-9005581461659039

Gjatë ditës së sotme, 26 prill 2016, moti në vendin tonë parashikohet të jetë me vranësira në orët e paradites , me reshje shiu dhe dëbore në zonat malore, kryesisht në orët e pasdites.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim-Veriperëndim 2-15m/sek. Për sa i përket forcave detare, do të ketë një lartësi dallge 3.0 metër.

Temperaturat parashikohen të jenë:

Vendet malore 0/9

Vendet e ulëta 6/13

Vendet bregdetare 6/16

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasje e mbetur në tentativë në Ferizaj

Me datën 19.04.2024 në ora 17:47 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në udhëkryqin e rrugëve...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img