11,12,2023

Ky është Mikel Xhiko, burri që vrau gruan në Korçë (Foto)

Must Read

Mësohet se Mikel Xhika ka qëlluar me thikë bashkëshorten e tij duke e vrarë dhe më pas ka qëlluar edhe veten. E gjithë skena ka ndodhur në sy të vajzës së mitur të çiftit. Dyshimet janë se Xhiko ishte xheloz për bashkëshorten e tij.

Çifti kishte disa kohë që jetonte me qira në një apartament në Lagjen nr. 17 të Korçës. Policia vazhdon hetimet për ngjarjen.

The post Ky është Mikel Xhiko, burri që vrau gruan në Korçë (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img