19,06,2024

Ky është mesazhi që Pellegrini ka për Realin para gjysmëfinales

Must Read

web darker manuel right A19U2427

Ish-menaxheri i Manchester Cityt, Manuel Pellegrini, i cili u shkarkua pas udhëheqjes së klubit për vetëm një sezon, ka thënë se nuk mban mëri ndaj Real Madridit.

Edhe pse Pellegrini pohoi se nuk donte hakmarrje kundër Realit ai pranoi se ishte i pakënaqur që u shkarkua pas vetëm një sezoni.

“Unë u mërzita atë kohë, sepse luajtëm shumë mirë dhe nuk fituam titullin”, ka thënë si për gazetarët e Goal.com

Manchester City dhe Real Madrid do të përballen nesër me fillim nga ora 20.45 në gjysmëfinalen e parë në Ligën e Kampionëve.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img