13,06,2024

Ky është formacioni i vitit në Premier Ligë (Foto)

Must Read

Football - Barclays Premier League - Tottenham Hotspur v Leicester City

Është publikuar 11-shja e vitit në Premier Ligë.

Ashtu siç edhe është pritur, dyshen e sulmit e udhëheqin Jamie Vardy i Leicester Cityt dhe Harry Kane i Tottenhamit.

Tottenhami dhe Leicesteri kanë nga 4 futbollistë në këtë formacion, ndërsa Bellerin dhe De Gea janë të vetmit lojtarë nga klubet e mëdha (Arsenal dhe United).

Më poshtë mund ta shihni formacionin e plotë. /Gazeta Blic/

premierleague

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img