27,02,2024

Kukës, ndihmuan kosovarin e arratisur, në pranga dy policët

Must Read

Mësohet se të arrestuarit janë G.Shabanja në trupën e shërbimit në Qafë Morinë si dhe Musa Bisheva 532 vjeç banues në Tropojë. Dy të arrestuarit akuzohen për shpërdorim detyre.

Policët lejuan të arratisej një person në kërkim ndërkombëtarë. Sipas të dhënave zyrtare Xhevat Thaçi, i shpallur në kërkim mundi të largohet në drejtim të paditur, kjo falë ndihmës që i dhanë dy punonjësit e shërbimit në doganën e Qafë Morinës.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img