21,04,2024

Kujdes nëse udhëtoni drejt Valbonës, rrëshqitje gurësh (Foto)

Must Read

Nëse keni vendosur të udhëtoni drejt pikës turistike bëni kujdes, kjo është situata mëngjesin e sotëm (në foto).

20170207130326750 20170207130320325 20170207130315465 20170207130309545

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img