03,12,2023

Kryetari Svarqa, priti në një takim producentin e njohur Toni Tuklan si dhe reperin e njohur Princ Amaho

Must Read

I pari i Ferizajt, Muharrem Svarqa, këtë të martë ka pritur në një takim producentin e njohur Toni Tuklan si dhe reperin e njohur Princ Amaho.

Me këtë rast këta dy këngëtarë janë shprehur jashtëzakonisht të lumtur me pritjen e bërë nga kryetari Svarqa, ndërkaq kanë theksuar se takime të këtij lloji do të ketë edhe në të ardhmen. Producenti Toni Tuklan si dhe reperi i njohur Princ Amaho po qëndrojnë në Ferizaj, për të organizuar një turne i cili pritet të mbahet rreth datës 15 korrik se bashku me ferizajasin i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Lulzim Shehu.

Turneu pritet të fillojë në Kosovë, për të vazhduar me tej Tiranë, Beograd, Kroaci dhe në Bullgari. Më shumë informacione për këta dy reperë mund të gjeni edhe në faqen e youtube/ Sean Paul Tuklom-Prince Amaho.

Svarqa 3 Svarqa2

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img