16,07,2024

Kryeministri sot në Gjilan e Kamenicë

Must Read

Mustafa

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa do të dalë sot në terren në dy komunat e Anamoravës. Ai, do të jetë sot për vizitë në komunën e Gjilanit dhe të Kamenicës.

Në Gjilan do të vizitoj fabrikën e radiatorëve dhe shtëpinë e rinisë, e po ashtu do bëjë edhe inaugurimin e parkut “Dardania” në qytet.

Ndërsa, në Kamenicë kryeministri do bëjë një vizitë në Palestrën sportive dhe do vizitojë komunën.

Të gjitha këto vizita do realizohen prej orës 10:00 e deri në orën 13:00. Mustafa ka vizituar edhe qytete të tjera dhe biznese të ndryshme nëpër komuna./KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img