03,12,2023

Kriza politike lë në harresë problemet e shqiptarëve në Maqedoni

Must Read
Shkup

Për më tepër se një vit gjithë vëmendja është përqendruar në zbatimin e marrëveshjes së Përzhinës, ku nuk janë përfshirë kërkesat për avancimin e të drejtave kombëtare të shqiptarëve.

Analistët vlerësojnë se shqiptarët do të paguajnë faturën më të lartë pasi problemet e tyre rrezikojnë të mbeten gjatë kohë jashtë agjendës së drejtuesve të vendit./Alsat.M

The post Kriza politike lë në harresë problemet e shqiptarëve në Maqedoni appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img