19,06,2024

Komunistët përkujtojnë 5 Majin me foto të Enver Hoxhës (Foto)

Must Read

Me foto të Enver Hoxhës, dhe pankarta “Rroftë Partia Komuniste”, ata janë përkulur me grushtin lart para monumentit “Nëna Shqipëri”.

Partia Komuniste e Shqipërisë vendosi kurora me lule te varrezat e dëshmorëve. Të pranishmit pohuan se do t’u qëndrojnë përjetë besnik idealeve të lirisë.

The post Komunistët përkujtojnë 5 Majin me foto të Enver Hoxhës (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img