23,04,2024

Komuna e Prishtinës do ti largojë nga banesat disa nga asamblistë

Must Read

Kështu tha në një konferencë për media  drejtori i pronës në këtë komunë, Dren Kukaj njofton klan kosova

Në këto banesa sipas Kukajt, banojnë  asambleistë të PDK-së, Shemsi Veseli, dhe ai i LDK-së, Muhamet Gashi, kryesuesi i Kuvendit Komunal të Prishtinës, Halim Halimi si dhe anëtarë të tjerë të LDK-së që siç tha Kukaj i” kanë marrë banesat me anë të pushtetit”.

Ky vendim do hyjë në fuqi menjëherë.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img