03,12,2023

Kokainë brenda bukës, arrestohen 2 shqiptarë

Must Read

Shqiptarët, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, janë të moshës 31 dhe 26 vjeç.

Ata trafikonin drogën së bashku me shtetasin maqedonas dhe për ta bërë këtë, kishin gjetur një mënyrë krejt të veçantë, e fshihnin kokainën brenda bukës.

Ky lloj trafiku nuk binte lehtë në sy të policisë, por kohët e fundit ishte bërë i përditshëm duke hedhur kështu dyshime tek autoritetet.

Maqedonasi dhe dy shqiptarët janë arrestuar pasi dje, rreth orës 15:00 po shkëmbenin 2 bukë. Brenda tyre ishin futur 500 gr kokainë tek secila. Te banesa e shqiptarëve, policia gjeti edhe 150 gr kokainë. Gjithashtu u sekuestruan edhe 1000 euro.

The post Kokainë brenda bukës, arrestohen 2 shqiptarë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img