15,06,2024

Kodra rrëfen bisedat me prindërit para publikimit të video-skandalit (Video)

Must Read
Saimir Kodra

Ai tha se kishte dy javë që punohej mbi këtë material, pasi babai i fëmijës trokiti në derën e Klan për të denoncuar dhunës.

“Ai ishte i bindur në atë që dëshmonte dhe madje donte të hakmerrej. Arritëm ta bindim dhe ta dorëzojmë autoren para drejtësisë”, tha Saimir Kodra.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=yZTe9USRRP0?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Kodra rrëfen bisedat me prindërit para publikimit të video-skandalit (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img