17,04,2024

Kjo padyshim është gjuajtja më e frikshme që e keni parë ndonjëherë (Video)

Must Read

goool1

Në Argjentinë është shënuar një gol i jashtëzakonshëm këtë fundjavë.

Në takimin në mes të Lanus dhe Banfield, i cili përfundoi me rezultat 2-0, Victor Ayala shënoi një gol të mahnitshëm, duke e shtangur portierin.

Ayala lëshoi një gjuajtje të frikshme, duke e befasuar portierin Hilario Navarrao dhe duke mos i dhënë atij asnjë shans për të ndalur topin.

Shikoni super goditjen më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img