25,06,2024

Kjo këngëtare shqiptare e ka shok Armando Sadikun! (Foto)

Must Read

sadik

Një gol! Kjo pritej tash e gati dy javë prej kombëtares shqiptare që po debuton për të parën herë në Euro 2016.

Këtë e bëri të mundshëm Armando Sadikaj mbrëmë në përballjen me Rumaninë duke gëzuar miliona shqiptarë dhe duke u shndërruar kësisoj në heroin e ndeshjes.

E pas këtij suksesi, shumë persona kanë nxituar të postojnë foto me Armandon.

Mes tyre, edhe këngëtarja Enca Haxhia që ka si kujtim një imazh të shkrepur me gjasë aeroporteve.

‘Krenar me ty’ – shkruan Enca në imazhin ku ka prerë kolegun e saj, Genën në anën e djathtë. /Prive.

The post Kjo këngëtare shqiptare e ka shok Armando Sadikun! (Foto) appeared first on GazetaBlic.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img