20,02,2024

KIPRED prezanton të gjeturat për sektorin e sigurisë në Kosovë

Must Read

kipred-2103161

Instituti Kosovar për Kërkime dhe Zhvillim të Politikave sot mban tryezë të rrumbullakët “Monitorimi i Sektorit të Sigurisë së Kosovës: Nëntor 2015 – Mars 2016”.

Në këtë tryezë do të prezantohen dhe diskutohen të gjeturat e monitorimit të përmbledhura në edicionin e tretë të Observerit të Sektorit të Sigurisë së Kosovës./KosovaPress/

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img