02,12,2023

KF Kek-u fiton ndaj Kurda, Olti Zeqiraj dhuron spektakel (FOTO/VIDEO)

Must Read

olti

Të shtunën që e kemi lënë pas, është zhvilluar ndeshja futbollistike në mes të grupmoshave U13 në mes të KF Kek-u dhe Kurda.

Në fushën e gjelbërt u shënuan 3 gola, ku Kek-u dominoj ndaj Kurdës me rezultat 2 me 1 transmeton parrotlla.net

Nga ekipi i Kek-ut paraqitjen më të mirë e ka pasur Olti Zeqiraj i cili shënoi një nga golat në minutën e 55’ mirëpo, Olti dhuroj spektakel pasi gjithë kohën luajti në pozicione të ndryshme duke u kthyer herë në sulm e herë në mbrojtje.

Më pas nga Kek-u goli tjetër është dhënë nga  Arlind Beshiri. Më poshtë keni video nga momenti shënimit të golave dhe fotografi tjera nga ndeshja.

1234567

COMMENTS

LEAVE A COMMENT

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img