04,12,2023

Këto janë super përballjet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve (Foto)

Must Read

ucl-draw10

Janë mësuar çiftet gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Bayern Munchen do të përballet me Atletico Madridin, ndërsa Real Madrid do të ndeshet me Manchester Cityn.

Takimet e para do të zhvillohen me 26 dhe 27 prill, ndërsa me 3 dhe 4 maj do të luhen ndeshjet e kthimit. /Gazeta Blic/

ucldraw

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Babai i Marigona Osmanit: Dardan Krivaça na kërcënoi nga burgu

Babai i Marigona Osmanit, Muhabi Osmani ka treguar se familja e tij ka marrë kërcënime përmes mesazheve nga profile...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img