15,06,2024

Kështu u shënjua kufiri me Malin e Zi (Video)

Must Read

Derisa deputetët kosovarë ankohen se nuk kanë qasje në marrëveshjen për demarkacionin, krejt ndryshe është trajtuar kjo çështje në Malin e Zi.

Klan Kosova ka gjetur në faqet qeveritare të Podgoricës, procesverbalet e të gjitha takimeve dhe hartat që janë shqyrtuar në to.

Ndiqeni storjen që tregon gjithë çfarë ka marr për bazë pala malazeze për shënjimin e vijës kufitare.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=UBnomUce_JM&w=100&h=315]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img