23,04,2024

Kështu kërcënonte shqiptarët xhihadisti që u vra në Siri (Video)

Must Read

Ai një vit më parë përmes një video kishte kërcënuar Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë por edhe Ballkanin.

“Do të vijnë ditë të zeza për juve”, ka qenë njëra prej fjalive që ka thënë Haqifi në videon që ishte përhapur nëpër internet.

Më poshtë ndiqeni një pjesë të kërcënimit që ai kishte bërë dikur:

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img