13,04,2024

Kërcënoi me armë zjarri një person, arrestohet 24-vjeçari

Must Read
arrestim, foto ilustrim

Mësohet se i arrestuari është shtetasi Gjergj Prroni, i cili ishte shpallur në kërkim nga policia për prodhim dhe armëmbajtje pa leje.

Ndërsa sot, ai ka kërcënuar me armë shtetasin me inicialet V. L., 40 vjeç. Policia ka bërë të ditur se ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, pasi ende nuk dihet se cilat kanë qenë arsyet që kanë shtyrë Prronin të kërcënojë 40-vjeçarin.

The post Kërcënoi me armë zjarri një person, arrestohet 24-vjeçari appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img