20,02,2024

“Kemi kaluar një kohë të vështirë, por ja ku jemi”, Lia Stublla mirënjohëse për besimin!

Must Read

Pandemia e Covid-19 ka prekur pak edhe dizajnerët e modës, por tani kur gjërat filluan të normalizohen, Lia Stubllën e pret një punë e lodhshme.

Porositë ka filluar ti shpërndajë, e këtë gjë e njoftoi përmes një postimi në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CA0U_2AFidw/?utm_source=ig_embed

Lia i falënderoi klientët për besimin e tyre, dhe i tha që t’i shijojnë porositë e tyre të cilat do t’i pranojnë së shpejti.

“E di që të gjithë kemi kaluar një kohë të vështirë këto muajt e fundit. E megjithatë, ja ku jemi! Ende bëjmë atë që duam më shumë. Faleminderit të gjithëve për besimin tuaj dhe shijoni porositë tuaja të cilat janë gjatë rrugës!

Qëndroni të sigurt, vishni LS!”, ka shkruar ajo

https://www.instagram.com/p/B_-zgQQl-wU/?utm_source=ig_embed
- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img