04,06,2023

Kater persona lëndohen në një aksident në Mitrovicë

Must Read

aksident

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku në Mitrovicë, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Në aksident, sipas PK’së, ka qenë e përfshirë vetëm një automjet i drejtuar nga një burrë.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar ngasësi dhe tri femra, të cilët janë dërguar për tretman në QKUK.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img