08,12,2023

Katastrofë për Realin, ylli i skuadrës mungon ndaj Cityt (Foto)

Must Read

download

Lajm shumë i keq për tifozët e Real Madrid.

Real Madridi pritet të ketë mungesë të madhe në përballjen me Manchester Cityn në Ligën e Kampionëve.

Ylli i skuadrës, Gareth Bale, pritet të mungojë në përballjen gjysmëfinale në mes të Realit dhe Manchester Cityt, përcjell Gazeta Blic nga “Goal.com”

Uellsiani me shumë gjasë nuk do të paraqitet fare ndaj Cityt, pasi është konfirmuar mungesa e tij edhe për ndeshjen e ardhshme të Real Madrid.

Këtë e ka konfirmuar trajneri i Realit Zinedine Zidane, i cili tha se Bale mund të mos luajë fare ndaj Cityt javën e ardhshme.

Zidane ka thënë se Bale nuk do të jetë pjesë e ekipit në përballjen me Villarrealin në La Liga.
/Gazeta Blic/

bale1

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img