03,12,2023

Katastrofë për Leo Messin (Foto)

Must Read

messibar

Keq e më keq për Lionel Messin.

Përderisa rivali i tij Cristiano Ronaldo theu rekorde të panumërta në Ligën e Kampionëve, Leo Messi ka thyer një tjetër rekord negativ.

Messi tashmë ka luajtur 400 minuta që prej herës së fundit kur ka shënuar gol, ndaj Arsenalit në fazën 1/8 të finales së Ligës së Kampionëve, përcjell Gazeta Blic.

Messi nuk ka shënuar prej 16 marsit të këtij viti, duke bërë kështu që kjo të jetë një ndër periudhat më të dobëta në karrierën e tij.

Messit kjo nuk i ka ndodhur prej vitit 2011. /Gazeta Blic/

messi10

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img