11,12,2023

Katastrofë për Leicesterin, ky është dënimi i Vardyt

Must Read

foto (2)

Sulmuesi i Leicester City, Jamie Vardy do të dënohet për dy ndeshje pas përjashtimit në duelin ndaj West Hamit në Premierligë.

Jamie Vardy do të dënohet për dy ndeshje pas përjashtimit në duelin ndaj West Hamit në Premierligë.

Sulmuesi i Leicester City e ofendoi gjyqtarin Moss pas ndëshkimit me kartonin e dytë të verdhë.
Dhe, sipas mediave angleze ai do të pezullohet për dy takimet e ardhshme, përcjell “Lajmi.net”.

Mungesa e Vardyt do të ndihet shumë në skuadrën e Leicesterit që është në garë për titull të kampionit me Tottenham Hotspur.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img