19,04,2024

Kastrioti dërmon Samadraxhën

Must Read

Hendbollistet e Kastriotit të Ferizajt këtë të shtunë i dhanë një leksion KHF Samadraxha duke e mundur me rezultat 30 :20

Angazhimi i fuqishëm i trajnereve Vlora Jasharit dhe Lirie Muhaxheri ka sjellur rezultat duke i mundësuar KHF Kastrioti që deri më tani në këtë sezonë të ketë një humbje, ku priten të realizohen edhe disa ndeshje.

Gjithashtu tejet e angazhuar gjatë zhvillimeve të lojërave është treguar edhe kapitenja e klubit Aida Stagova./FerizajPress

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj dhe Ministria e Zhvillimit Rajonal nënshkruajnë Memorandum për bashkëpunim në Zhvillimin Rajonal

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, dhe ministri i Ministrisë të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img