13,06,2024

Karburantet me çmime të reja

Must Read

Nafta-pompa

Më 18 prill, e hënë, Komisioni rregullator për energjetikë duhet të sjell vendim për përcaktimin e çmimeve të reja të karburanteve në Maqedoni, transmeton Telegrafi Maqedoni.

Sipas çmimeve të deritanishme, benzina EUROSUPER 95 dhe EUROSUPER 98 shiten për 61 dhe 63 denarë për litër. Çmimi i EURODIESEL është 44 denarë për një litër.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img