23,04,2024

Kapet sasi e madhe heroine në potin e Durrësit

Must Read

5.5 kilogramë heroinë u kap në një furgon pasagjerësh tip Benz me targa AA 517 DD gjatë kontrollit në vijën e dytë.

Të arrestuarit janë Bledar Çapani 46 vjeç dhe Lorand Dhëmbi 49 vjeç, të dy nga Tirana.

Droga e sekuestruar do të trafikohej për në Itali, vlera e së cilës shkon në disa mijëra euro.

The post Kapet sasi e madhe heroine në potin e Durrësit appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img