23,04,2024

Kapet sasi e madhe droge në Durrës, 5 të arrestuar

Must Read

Mësohet se policia ka mundur të sekuestrojë 500 kilogramë kanabis sativa dhe ka arrestuar 5 persona ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim.

Të arrestuarit janë Adem Laze, Elisar Barashima, Mustafa Sala, Tanush Rica dhe Gjon Syziu.

Aksioni anti-drogë është zhvilluar në aksin Durrës – Shijak si dhe janë sekuestruar disa telefona dhe automjete.

Policia është duke vazhduar hetimet për të zbardhur plotësisht këtë rast të trafikut të drogës.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img