02,12,2023

Kapet polici shqiptar me 10 kg drogë

Must Read
Kanabis, foto ilustrim

Oficeri i policisë ishte duke transportuar 10 kilogramë kanabis sativa në momentin që është arrestuar nga kolegët e tij.

Ai ka qenë duke udhëtuar me makinë në momentin kur është ndaluar nga oficerët e antidrogës si dhe agjentët e SHKB-së.

Operacioni policor është kryer në Shkodër, shkruan syri.net.

The post Kapet polici shqiptar me 10 kg drogë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img