17,04,2024

Kapet një peshkaqen 3 metra i gjatë në Vlorë (FOTO)

Must Read
Peshkaqeni i kapur në Vlorë

Ai u ekspozua në plazhin e Radhimës dhe disa vizitorë e fotografuan duke shpërndarë më pas foto nga ky gjah i rrallë.

Me afrimin e sezonit veror dhe rritjen e temperaturave, peshkaqenët largohen nga bregu, por ky peshkaqen u kap shumë pranë./shekulli

0h8lvU7 SYaUQlR

The post Kapet një peshkaqen 3 metra i gjatë në Vlorë (FOTO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img