13,06,2024

Kapet hajduti në një Qendër Tregtare në Tiranë me 37 karta të klonuara

Must Read

 

Kujtim Saqe  u ndalua në një qendër tregtare në Tiranë. Në momentin e ndalimit iu gjetën 37 karta bankare të klonuara.

Saqe ka qenë arrestuar edhe më parë për prodhim dhe mbajtje të armëve luftarake./lapsi.al

The post Kapet hajduti në një Qendër Tregtare në Tiranë me 37 karta të klonuara appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img