07,12,2023

Kapen me gjysmë kg kokainë, arrestohen 2 persona

Must Read
Kokainë

Një hetim proaktiv dyjavor i Prokurorisë Shkodër në bashkëpunim me policinë vendore ka arritur të zbulojë dy persona, të cilët kishin në posedim rreth gjysmë kg lënde narkotike e dyshuar kokainë.

Në vijim të hetimit, ditën e sotme janë arrestuar në flagrance Nexhmi Bushaj dhe Dritan Mataj. Hetimi është ende ne zhvillim.

The post Kapen me gjysmë kg kokainë, arrestohen 2 persona appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img