02,12,2023

Kapen me armë, dënohen shqiptari dhe serbi

Must Read

31-vjeçari shqiptar Klodian Xhetani dhe 37-vjeçari serb Sllavisha Jerenic, u arrestuan natën e së premtes gjatë një kontrolli rutinë.

Atyre iu gjet në makinë një pistoletë të kalibrit 6.35, me “plumb në gojë”. Ndaj tyre u la masa “arrest me burg”, ndërsa u morën në pyetje nga hetuesi Francesco Meloni.

Nga hetimet e para dyshohet se ata janë pjesë e ndonjë bande kriminale dhe mbanin armë pasi kishin frikë se sulmoheshin nga grupet rivale. Pas seancës shqiptari dhe serbi dolën duke qeshur nga gjykata.

4-13-768x432

The post Kapen me armë, dënohen shqiptari dhe serbi appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img