16,07,2024

Kapen 3 shqiptarët që masakruan polakun me shkop bejsbolli

Must Read
Lokali që ndodhi përleshja

Të gjithë janë akuzuar për tentativë vrasjeje.

Incidenti ka ndodhur mbrëmjen mes të shtunës dhe të dielës në Novara të Italisë.

Të arrestuarit janë shqiptari me inicialet E.L., menaxher i lokalit, i vëllai R. L., të dy banues në Novara, dhe kushëriri i tij, E.L., që shkonte herë pas here në Itali, raporton Panorama, përcjellë Klan Kosova.

The post Kapen 3 shqiptarët që masakruan polakun me shkop bejsbolli appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img