24,05,2024

Kante me ekip të ri pas Botërorit, ky është klubi favorit për ta transferuar

Must Read

Pas Botërorit, Willian pritet të bëhet me skuadër të re.
Ylli i Brazilit është pranë transferimit te Barcelona, përcjellë “Lajmi.net”.
Sipas “Mundo Deportivo”, agjenti i lojtarit, Kia Joorabchian, po e bind Chelsean për të shitur lojtarin.
Chelsea kërkon 80 milionë euro për Willian, por Barca po tenton ta ulë çmimin.
Kjo pasi që Willian mbush 30 vjeç në gusht. /Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img