20,05,2024

Kanabis në oborrin e shtëpisë, arrestohet 55-vjeçari shqiptar

Must Read
13173047_1098117830209166_6877974387652893367_o-933x445

Hajri Jaupaj, banues në lagjen “Ujë i ftohtë”, kishte mbjellë 94 bimë kanabis brenda banesës së tij. Policia e qytetit bregdetar kishte nisur një aksion në këtë zonë, kur pikasën lëndën narkotike.

Bimët e kanabisit  ishin me lartësi 3-30 cm, të cilat ishin të mbjella në tokë, në bidonë plastikë, në kubikë, si dhe në vazo të vendosura në tarracën e banesës. Lënda narkotike u asgjësua me djegie./tvklan.al

13116392_1098117876875828_2606235748600658699_o-768x512

The post Kanabis në oborrin e shtëpisë, arrestohet 55-vjeçari shqiptar appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img