17,04,2024

Juventusi mund Fiorentinën në udhëtim (Video)

Must Read

juventus-2

Juventusi ka mposhtur Fiorentinin me rezultatin 2-1 në udhëtim, falë golave nga Mandzukic dhe Morata. Buffon ishte hero i Juventusit në këtë takim, duke pritur penalltinë në çastet e fundit të ndeshjes.

https://www.youtube.com/watch?v=VQ6mtil6s20

https://www.youtube.com/watch?v=ULjmz9GDWjE

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img