18,05,2024

Juventus apo Napoli? Ja ku dëshiron të transferohet Cavani

Must Read

Napoli, në fakt, duke se ka vënë në shënjestër “Matador”-in.
Ka qenë vetë ish-menaxheri i lojtari që ka folur për mundësinë e kthimit të Cavani-t në Serie A: “Transferimi tek Juventus? Sipas mendimit tim, nëse do të vendosë të kthehet në Itali, do ta bëjë për të luajtur me Napoli-n”, ka thënë Cluadio Anelluçi.
“Ai do vetëm Napoli-n, pjesa tjetër janë vetëm fjalë. Higuain ka qenë një operacion i ndryshëm, ka patur një klauzolë, nuk mund të refuzohej dhe fjala e fundit i takonte lojtarit”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjobë ndaj dy shoferëve që bënë gara të shpejtësisë në Ferizaj

Policia Rajonale e Komunakacionit Rrugor në Ferizaj, me datën 17.05.2024  rreth orës 21:00 në rrugën’’Driton Islami’’ në Ferizaj ka...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img