30,05,2024

Jean Claude Van Dame ka një mesazh për Adnan Januzaj

Must Read

Aktori i njohur i filmave të arteve marciale, Jean Claude Van Damme ka shkruar diçka për lojtarin kosovar, që mbron ngjyrat e Belgjikës, Adnan Januzaj
Van Damme, i cili në shumicën e filmave luan edhe me aktorë shqiptarë, ka bërë shqiponjën me duar dhe nalt fotografisë së tij ka shkruar:

“Një falënderim i madh për Adnan Januzaj i cili shënoi golin e fitore dje në Botëror për Belgjikën”, ka shkruar Van Damme.

Van Damme është me prejardhje nga Belgjika dhe po ashtu shumica e miqve të tij janë shqiptarë në Amerikë.

Njëri ndër miqtë e tij më të mirë është Pjeter Mallota, që po ashtu është aktor dhe producent i filmave aksion. /GazetaExpress/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img