23,02,2024

Jahti me 20 metra pishinë (Foto)

Must Read

Ky është jahti më i ri që do të ndërtohet. Jahti prej 100 metrash i gjatë parashikon të ketë një “gropë” që do të lejojë pronarin dhe vizitorët e tjerë që të shikojë përtej ujit të kristaltë dhe të shijojnë skenën mahnitëse kudo qoftë, në Mesdhe apo Karaibe.

Sipas atyre që kanë bërë projektin, pallati lundrues do të ketë një pishinë 20 metra të gjatë e cila do të jetë e rrethuar me një kopsht qetësues.

jahti

jahti.jpg2_

jahti.jpg3_

jahti.jpg4_

jahti.jpg5_

jahti.jpg6_

jahti.jpg7_

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img