28,05,2024

Ja si reagoi një tifoz i Realit në momentin e golit nga Ronaldo (Video)

Must Read

capture-20160402-233831-780x439

Real Madridi arriti fitore ndaj Barcelonës me rezultat 1-2 në Camp Nou.

Goli i Cristiano Ronaldos i dha Los Balancos fitore në El Clasico.

Në një video të publikuar nga AS, shikohet gëzimi i një tifozi të Realit në momentin e golit nga portugezi dhe pastaj tallja e tij që i bënë me fytyrat e trishtuara të tifozëve vendas.

Ky tifoz i madh është gazetari spanjoll Tomas Roncero, i cili është pjesë e gazetës AS.

Në këtë mënyrë ndoshta edhe më të emocionuar janë ndjerë pothuajse të gjithë tifozët e Realit në ato momente. /Telegrafi/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img