15,06,2024

Ja si maskohen snajperistët e ushtrisë shqiptare (Foto)

Must Read
5

Në stërvitjen e titulluar “Brillant Jump 2016”, snajperistët siç duket nga fotografitë, kanë ushtruar gjuajtjen edhe maskimin, shkruan lajmi.net

Në foto shihen snajperisti dhe ndihmësi i tij të mbuluar me maska bari, për të mos u dalluar nga armiku. Madje në një foto ata qëndrojnë edhe në shi gjatë stërvitjes. /lajmi.net

1 2 3 4 5 6 7 8 9

The post Ja si maskohen snajperistët e ushtrisë shqiptare (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img