13,06,2024

Ja si është lidhur marinari shqiptar i marrë (Foto)

Must Read
Anija shqiptare e marre peng

Burime zyrtare nga policia e Durrësit thonë se rreth orës 10:00 të ditës së sotme, shtetasi egjiptian Adel Mohamed Sallam ka marrë në telefon bashkëkombasin e vet shtetasin egjiptian R. A., 53 vjeç, i cili punon në Portin Detar Durrës duke i thënë se motopeshkatorja ndodhet në afërsi të Aleksandrisë në Egjipt.

“Ai kërkon 70 mijë euro duke kërcënuar se do të fundosë anijen së bashku me 2 marinarët shqiptarë”, bën të ditur policia.

Një prej marinarëve është ky që shikoni në foto që është i lidhur me zinxhirë në këmbë.

Screenshot_1-50 peshkarexha-celepia-2

The post Ja si është lidhur marinari shqiptar i marrë (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img